rodzinne

Unikalne zajęcia rodzinne

rodzinne

Choć trudno jest znaleźć czas na regularne połączenie się z rodziną w dzisiejszym dynamicznym świecie, robienie tego jest ważne. Badania pokazują, że czas rodzinny może zwiększyć samoocenę dzieci, wzmocnić rozwój społeczny i stworzyć silne relacyjne więzi. Czasami zajęcia na świeżym powietrzu i wewnątrz z dziećmi, które stworzą specjalne wspomnienia są o wiele lepiej niż darmowe spiny bez depozytu. Ponieważ żadna ilość darmowych pieniędzy ani zabawy nie jest ważniejsza od rodziny.

Poszukiwanie skarbów za pomocą skrzynek

rodzinne

Geocaching to odkrywanie skarbów w świecie rzeczywistym, w którym celem jest znalezienie skrzynek (lub kontenerów) wypełnionych przedmiotami ukrytymi przez inne osoby. Sprawdź Geocaching.com, oficjalną stronę, aby znaleźć najbliższe miejsca w pamięci podręcznej. Następnie użyj smartfonów (większość ma śledzenie GPS), aby śledzić skarby, często ukryte za skałami, w zagłębieniu drzewa lub pod ławką. Pamięć podręczna zawiera bibeloty i dzienniki, które znalazcy mogą udokumentować, kiedy dokonali odkrycia i skąd pochodzą. Powinny zawsze zostać odłożone.

Ustaw piknik dla całej rodziny

rodzinne

Ciesz się wycieczką po wodzie, a następnie piknikiem. Wiele sklepów rekreacyjnych i outdoorowych wynajmuje kajaki lub kajaki o każdej porze dnia. Twój lokalny park może również posiadać wiosła. Spakuj lunch i wyrusz na przygodę na pobliską wyspę, plażę, park lub wzdłuż pobliskiej rzeki. Zrób to jako wycieczkę grupową, zapraszając inne rodziny i mające wiosłowane wyścigi na wodzie. Barb Anderson i jej mąż regularnie odpoczywają od zgiełku Bostonu kajakiem z 7- i 9-latkami wzdłuż rzeki Charles lub pobliskich Harbor Islands, gdzie mają piknikowy lunch i spędzają noc w obozowisko. To okazja, aby cieszyć się byciem razem, pozostawiając bagaż codziennego życia

Zrób lot na balonie na gorące powietrze

Co może być bardziej radosnego niż szybowanie po niebie z polami i lasami pod tobą i wiatrem przenoszącym cię przez atmosferę? Unosić się na wietrze podczas oglądania świata z zupełnie nowego punktu widzenia. Loty balonem z gorącym powietrzem są dostępne w każdym stanie, łącząc piękno natury i miłość do przygody, jednocześnie honorując początki technologii lotu. Przynieś mapę topograficzną obszaru i kompas, aby lepiej zidentyfikować punkty orientacyjne i regiony poniżej. Możesz nawet utworzyć anteny notatniku swojej podróży, robiąc zdjęcia z powietrza. To jest doświadczenie, którego nie zapomnisz.

Wybierz własny owoc

rodzinneCo jest lepsze niż jedzenie szarlotek lub sosu żurawinowego? Zbieranie własnych owoców! Zabierz rodzinę na farmę pick-your-own, która oferuje sezonowe owoce, takie jak dynia, jabłka, truskawki i jagody. Następnie rzućcie sobie wyzwanie, aby zaplanować menu, które zawiera wasz wybór jako podstawowy składnik. Na przykład, po dniu spędzonym na patelni z dynią, podawaj zupę jako przystawkę, posyp ją prażonymi pestkami dyni na sałatkę lub danie mięsne i przygotuj ciasto na koniec posiłku. Moja własna rodzina ma tradycję kajakarstwa do żurawinowych bagien w listopadzie, wybierając naszą własną żurawinę, a następnie robiąc sos na kolację z okazji Święta Dziękczynienia. Posiłki smakują o wiele lepiej, gdy pracujesz razem, aby stworzyć je od początku do końca.