Artykuł

Lekcje z Cirque du Soleil cyrk przedsiębiorczości

I been sportowca całe moje życie, i do niedawna miałem tradycyjne spojrzenie na fitness. Niektóre rzeźba, zrobić kilka przysiadów, może pójść pobiegać, robić P90X — tak długo, jak jesteś w ruchu ciała i pobyt w kształt, dbasz o siebie.

Ale to było przed widziałem Cirque du Soleil. Te akrobaci wykonać nadludzkich czynów, których nie znajdziesz na school fitness test, a po obejrzeniu ich olśnić tłumy, zrozumiałem, że ja był ledwo zarysowania powierzchni z mojego sportowego.

Dołączenie do cyrku

OK faktycznie nie dołączyć Cirque du Soleil. Ale kiedy widzę, że ktoś zrobić coś niezwykłego, jestem typem faceta, który potrzeby wobec obliczaæ na zewn¹trz jak wobec czyniæ ono siebie. Tak po dwóch tygodniach zacząłem cyrk szkolenia pod okiem kilku wykonawców Cirque du Soleil.

Szybko nauczyłem się, że nikt nie pracuje ciężej niż tych sportowców — i przez to frustrację, bólu i wyczerpania, zdałem sobie sprawę, z życia początkującego wykonawca cyrk nie jest tak różny od życia przedsiębiorczy przedsiębiorcy.

Na początku podróży był szorstki i po mojej pierwszej sesji treningowej, powiedział jeden z moich mentorów, trener Olympic gimnastyki, w jego wschodniej europejskim akcentem, „jak w porównaniu do większości ludzi w Ameryce, jesteś silny i sprawny, ale jako porównanie do Cóż za Ciebie vant, jesteś tłuszczu i veak. Musisz przejść przez piekło więc można dostać się do czyśćca.”

Pomyślałem: „Jezu, niebo nie jest nawet w równaniu w tym momencie.”

Od razu wiedział, że facet chciał bym bicz mnie na kształt, więc przeniósł się do Las Vegas aby realizować ten cel niemożliwe.

W pierwszym roku klimatyzacji musiałem wyrzucić przez okno moje poprzednie pomysły o szkolenie sportowe. Teraz robię ćwiczenia, nigdy nie wiedział, że istniały podczas ciągnięcie mięśni, które nie wiedziałem, że miałem. Straciłem więcej niż 20 funtów w sześć tygodni. Mój trener pozwolił mi jeść dużo, bo gimnastyka zniszczy moje stawy, gdybym nie był lżejszy. Powiedział, że miał „rozpuścić” moje mięśnie do ich masowe podnoszenie ciężarów do funkcjonalności akrobatyka. Moje ciało bolało 24/7, i spytałem moje zdrowie psychiczne, znowu i znowu. Jest cały czas i energię, którą kładę w kierunku to marzenie naprawdę warto? Kiedykolwiek faktycznie będę mógł się unosić choć powietrze z łatwością?

Wielu przedsiębiorców iść chociaż podobny klopot. One wejść w proces, błyszczących oczach, motywację, aby zrobić wszystko, aby uruchomić udane przedsięwzięcie. Ale szybko dowiadują się, że bycie przedsiębiorcą oznacza pracę sobie do wyczerpania i przechodzenia przez perypetie.

Ostatecznie tych, którzy wytrwać choć początkowy ból zbudować solidne podstawy i odnieść sukces w perspektywie długoterminowej.

Jak przetrwać w cyrku przedsiębiorczości

Nie jestem światowej klasy programu acrobat, ale doszedłem długą drogę. W ciągu ostatnich kilku lat mam określone trzy mantry, które również dotyczą przedsiębiorczości:

  1. Wizualizacja sukcesu. Podczas treningów, było jednego ćwiczenia walczyłem z najbardziej: coraz rozbieg i skoki przez wysoki płot. Na miesiąc I nie w kółko. Moja frustracja osiągnął punkt krytyczny, podczas gdy mój trener, Afryki-francuski mistrz parkour, powtarzane, „Chodź, człowieku! „Jesteś takie dziecko!”

Kiedy złapałem się pozycji w dół ten przestępstwo ścieżka psychicznego, cofnąłem się o krok i wizualizowane płot jako reprezentacja przeszkodę w moim życiu. Następnie wizualizacji siebie Sprint do niego i łatwo go wyczyścić.

Ono brał mi kilka próbuje więcej, ale wizualizacji sukcesu przed przeprawą zadanie pod warunkiem mnie z zwiększenie zaufania. I widząc symboliki w ten płot pomógł mi uświadomić sobie, wizualizacji kluczową rolę może odegrać w podboju innych fizycznych i psychicznych zmagań w moim życiu. Jako przedsiębiorcy, trzeba jasnej wizji podczas rozpoczęcia prowadzenia działalności. Musisz wiedzieć, gdzie chcesz iść i być w stanie zobaczyć siebie dojazd.

  1. w pełni zadowolona. Kiedy był zmaga się z tyłu handsprings, zdałem sobie sprawę, „Jeśli oddaję 100 procent, grunt, na moje ręce, ale jeśli to jest 95 procent, grunt, na mojej głowie.” Stało się to nieco mantry dla mnie. Cyrkowców trzeba by każdy stunt, którą wykonują. Jeśli tak nie jest, oni umieścić swoje życie na niebezpieczeństwo.

Firmach robią się stale, backflipy i Korkociągi. Podejmowanie ryzyka jest częścią gry, a jeśli można wyciągnąć ciosów na coś, co wymaga 100 procent wpisowego, stawiamy dobro całej firmy na ryzyko.

  1. znaleźć komfort w dyskomfort. Akrobaci wykonywać karkołomne akrobacje lotnicze codziennie, a nawet tych, którzy pracują dla wielkich produkcjach jak Cirque du Soleil zarobić na skromne życie. Ci, którzy pracować za mniejsze produkcje (lub szukają koncert) zazwyczaj nie są bardzo dobrze płatne. Fizycznego, psychicznego i oczekiwania finansowe życia cyrku są dalekie od komfortowe.

Podczas gdy większość przedsiębiorców nie oddając swoje życie na linii każdego dnia, może upłynąć lata dla nich do żadnych pieniędzy poza ich firmach. Te lata są bardzo niewygodne i niepewna i może być kuszące, aby to wszystko złom i znaleźć gdzie indziej dochodu gwarantowanego. Ci, którzy są wygodne z biorąc duże ryzyko, są jednak Ci, którzy znaleźć największe sukcesy i czują się najbardziej spełnieni w końcu.

Poprzez praktykę i trwałości, opracowałem wiedząc, że może i będzie znaleźć sposób na każde wyzwanie z łatwością i łaską — i Ta mentalność rozprzestrzenił się w moim życiu jako przedsiębiorca.

Gdy objąć wczesnym dyskomfort, ustaw szczytnych celów i zobowiązać się 100 procent do odniesienia sukcesu w biznesie, można zrobić to przez płot, a na dużej scenie, i będziesz robić Backflipy, jeśli spojrzeć na swoje wyciągi bankowe.